Tekstil

ORTADOĞU TEKSTİL

1981 yılında kurulan Ortadoğu tekstil, tekstil piyasasında çeşitli ürün gruplarını bünyesinde bulundurup, tekstil ticareti yapan önemli bir markadır. Denim ile öne çıkan, pamuk  ve örgü ipliği ticaretinde dünyada öncü marka olan Ortadoğu Tekstil; gelişimini ve sürdürülebilir başarısını yeni trendleri takibi, tecrübeli profesyonel ekibi ve dünya entegrasyonu ile sürdürmektedir.

 

.

GLOBAL DENİM

Dünyanın önde gelen  büyük konfeksiyon markalarına Denim kumaş tedariki sağlayan tekstil sektörünün önemli bir kuruluşudur.

Düzenli olarak Denim koleksiyonu hazırlayan Global Denim, dünya denim trendini yakından takip eder. Tecrübeli ekibi ile dünyaca ünlü markalara pazarlama hizmeti ve hızlı tedarik  sağlayan marka; Avrupa denim kumaş pazarında önemli bir yer tutarak İtalya, İsveç, Fas, Tunus, İngiltere, Almanya, Hollanda, Portekiz ve Mısır’a Denim kumaş ihracatı yapmaktadır.

.

.

AKBULUT TEKSTİL

600 çalışanı ve  yılda ürettiği 2 milyon konfeksiyon ürünü ile pazarın en önemli üreticilerindendir. Müşterilerine düzenli koleksiyon  hazırlayarak tasarım desteği verir. Malatya’da bulunan  90 dönüm arazi üzerinde kurulmuş, 12 bin m2  fabrikası ile bölgedeki en önemli istihdam aracıdır.
www.akbuluttekstil.com.tr

 .

BJ TEKSTİL

1996 yılında 100 çalışan ile kurulan BJ Tekstil, bölgedeki istihdama destek vererek uluslararası standartlarda üretim gerçekleştirmeye devam etmektedir.